Iran Homosexual Activists Group
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

موضوع مهم:نمايشگاه عکس وکاريکاتورهمجنسگرايان ايران

3 مشترك

موضوع مهم:نمايشگاه عکس وکاريکاتورهمجنسگرايان ايران Empty موضوع مهم:نمايشگاه عکس وکاريکاتورهمجنسگرايان ايران

پست  tehranpatogh 2008-04-12, 08:22

Iranian LGBT human
:rights organisation
بدینوسیله به اطلاع میرساند در تاریخ 1 الی 3 آگوست 2008 همزمان با برگزاری فستیوال بزرگ همجنسگرایان در شهر آمستردام نمایشگاه عکس و کاریکاتور در زمینه مشکلات همجنس گرایان ایرانی برگذار خواهد شد. از همه دوستان عزیز تقاضا میشود تا در این طرح ما را یاری نمائید . این طرح شامل :عکسهای مستند از اعدام همجنس گرایان ، شکنجه ، پناهندگی و مشکلات آن ، مشکلات همجنس گرایان ، کارهای گرافیکی و کاریکاتور میباشد. لطفا آثار خود را تا پایان وقت اداری روز 30 ژوئن 2008 برای ما ارسال نمائید . منتظر یاری شما هستیم info@ilgbto.com
tehranpatogh
tehranpatogh

تعداد پستها : 23
Registration date : 2008-03-30

http://www.2tehranpatogh.wordpress.com

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

موضوع مهم:نمايشگاه عکس وکاريکاتورهمجنسگرايان ايران Empty رد: موضوع مهم:نمايشگاه عکس وکاريکاتورهمجنسگرايان ايران

پست  Hamjensgera 2008-04-13, 07:21

همجنس گرایان در ایران اعدام نمیشند، چطور میشه چیزی که حقیقت نداره را نشان داد!!!

Hamjensgera
مدیر

تعداد پستها : 181
Registration date : 2007-10-04

موضوع مهم:نمايشگاه عکس وکاريکاتورهمجنسگرايان ايران Empty تناقضات گفتار در دو متن شما آقا Amir_Pourshariati

پست  loveislove 2008-04-14, 17:50

Re: پيمان بلاگرهاي دگرباش
by Amir_Pourshariati on 2008-03-28, 20:12

خرد میگه که فکر خوبیه ولی دلم میگه نه ، آخه دوست ندارم یک روز ناپدید بشم و اسمم ته لیست اسامی در تابلوی ناپدید شدگان سازمان قرار بگیره. (البته یک مقدار کنایه در این گفتارم بود)
یک مشکل دیگه من اینه که غیر از این تالار، من گاهی بعد از 1.5 سال وب لاگم را آپدیت میکنم ، اگر قرار باشه مثلا آخر هر ماه پیام بزاریم که من هنوز زنده ام وبلاگم اینطور میشه :
-من زنده ام
-من زنده ام
-من زنده ام
-من زنده ام
-من زنده ام
- ... آرشیو ماه گذشته

این شوخی بود البته، چون یکی باید با دقت بشینه بخونه که تاریخ پست ها کی بوده و کی هر چند وقت یکبار آپدیت میکنه و این چیز ها.
یک مشکله دیگه اینه که ممکنه زیر شکنجه های شدید شناسه و کلمه عبور ما را ازمون بگیرن و وبلاگ را به روز کنن!
اگر این جزئیات مشخص بشه چرا که نه، من که حاضر و آماده هستم تا شرکت کنم در این طرح

***Dalile in tanaghozato goftarie shoma chist***

loveislove

تعداد پستها : 5
Registration date : 2008-04-14

موضوع مهم:نمايشگاه عکس وکاريکاتورهمجنسگرايان ايران Empty رد: موضوع مهم:نمايشگاه عکس وکاريکاتورهمجنسگرايان ايران

پست  Hamjensgera 2008-04-15, 03:55

loveislove نوشته است:
***Dalile in tanaghozato goftarie shoma chist***
تناقضی در کار نیست، بسیاری از وبلاگ نویسان از جمله خود من بیشتر از اینکه راجع به همجنس گرایان چیز بنویسیم داریم از حکومت و ادیان انتقادهای بسیار تند و تیز میکنیم و لحن سنگینی داریم. مهم نیست که این حمله کردن به نقاط حساس حکومت اسلامی از سوی همجنس گرایان باشد یا از سوی "به ظاهر روشنفکران" دینی، هر کس که چنین کند خود را در خطر قرار داده و این ربطی به همجنس گرایی ندارد.

Hamjensgera
مدیر

موضوع مهم:نمايشگاه عکس وکاريکاتورهمجنسگرايان ايران Empty تناقضات گفتار; پنداري در حيطه زندگي خيالي!!!

پست  loveislove 2008-04-15, 12:33

اما شما در متن پيشين خود چيز ديگری اظهار ميکنيد:
بر اساس گفتار پيشين شما : ( آخه دوست ندارم یک روز ناپدید بشم و اسمم ته لیست اسامی در تابلوی ناپدید شدگان سازمان قرار بگیره.)

loveislove

تعداد پستها : 5
Registration date : 2008-04-14

پست  Hamjensgera 2008-04-15, 15:14

loveislove نوشته است:اما شما در متن پيشين خود چيز ديگری اظهار ميکنيد:
بر اساس گفتار پيشين شما : ( آخه دوست ندارم یک روز ناپدید بشم و اسمم ته لیست اسامی در تابلوی ناپدید شدگان سازمان قرار بگیره.)
نخست اینکه در این جمله به صورت شوخی خواستم بیان کنم که اگر قرار بود ما دستگیر بشیم پس از این همه سال فعالیت اینترنتی همجنس گرایان در ایران در حال حاضر باید لیست بزرگی از دستگیر شدگان وجود داشته باشه که نداره. گذشته از این باز هم تکرار میکنم که فعالیت های برخی از ما فراتر از همجنس گرایان رفته و درگیر مسائل سیاسی و مذهبی هستیم و به همین دلیل نه به خاطر همجنس گرا بودن بلکه به خاطر اینگونه فعالیت های مخالف حکومت اسلامی خطر بیشتری برای ما وجود داره.
نمیدونم چه تضادی در بین جملات من وجود داره من که خودم چیزی نمیبینم، مسئله روشن هست، همجنس گرایان به دلیل همجنس گرا بودن اعدام نمیشن ولی اگر بخان پاشون از گلیم دراز تر کنن و آخوندها و حکومت اسلامی را انگولک کنند آنوقت خطر بیشتری تحدیدشان میکنه.

Hamjensgera
مدیر

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة