Iran Homosexual Activists Group
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

از نگاه اسلام ناب !

+2
sasan
pesare32
6 مشترك

از نگاه اسلام ناب ! Empty از نگاه اسلام ناب !

پست  pesare32 2007-10-11, 11:27

با خیلی ها برخورد داشتم که تازه خودشونو شناخته بودن . وقتی یک سری سوالات دینی ازم پرسیدن من مثل چوب خشک واستادم و نگاهشون کردم .
گفتم این تاپیک ایجاد کنم که جواب بعضی از سوالات رو اینجا پیدا کنن .
من خودم تو این جور مسائل اگه قرار باشه کسی رو قبول داشته باشم فقط حاجی صانعی رو قبول دارم چون در مورد حقوق زنان و بعضی مسائل دیگه حرفاش بدک نیست .

همین جا بگم من فقط copy و paste می کنم .ذکر این مطالب فقط برای اطلاع عزیزانی هستش که اینجور چیزا براشون مهمه Wink

Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

1) کسی که لو ا ط یا نظایر ان را انجام داده باشد ، اگر قبل از شهادت شهود توبه کرده باشد ، حد از او ساقط است ، و اگر بعد شهادت ، حد از او ساقط نیست .

2) مجازات لو ا ط شامل افراد مست هم می شود ، مگر آنکه مستی تا سر حد جنون باشد . لیکن این موضوع باید محرز گردد .

چیز به درد بخور دیگه ای پیدا نکردم
Smile

منبع : http://saanei.org

اين مطلب آخرين بار توسط در 2007-10-11, 11:45 ، و در مجموع 1 بار ويرايش شده است.
pesare32
pesare32

تعداد پستها : 113
Registration date : 2007-10-08

http://qmagazine.wordpress.com/

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

از نگاه اسلام ناب ! Empty نتيجه

پست  pesare32 2007-10-11, 11:35

پس قبل از اقدام به هر کاری 2 تا کارو حتما انجام بدید Very Happy

اول یه رضایت نامه ی کتبی از طرفتون بگیرید و توی یه جای امن ازش نگه داری کنید . Smile

دوم حسابی نوشیدنیه سرد بخورید Wink

bounce
pesare32
pesare32

تعداد پستها : 113
Registration date : 2007-10-08

http://qmagazine.wordpress.com/

از نگاه اسلام ناب ! Empty رد: از نگاه اسلام ناب !

پست  sasan 2007-10-11, 12:40

pesare32 نوشته است:با خیلی ها برخورد داشتم که تازه خودشونو شناخته بودن . وقتی یک سری سوالات دینی ازم پرسیدن من مثل چوب خشک واستادم و نگاهشون کردم .
گفتم این تاپیک ایجاد کنم که جواب بعضی از سوالات رو اینجا پیدا کنن .
من خودم تو این جور مسائل اگه قرار باشه کسی رو قبول داشته باشم فقط حاجی صانعی رو قبول دارم چون در مورد حقوق زنان و بعضی مسائل دیگه حرفاش بدک نیست .

همین جا بگم من فقط copy و paste می کنم .ذکر این مطالب فقط برای اطلاع عزیزانی هستش که اینجور چیزا براشون مهمه Wink

Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

1) کسی که لو ا ط یا نظایر ان را انجام داده باشد ، اگر قبل از شهادت شهود توبه کرده باشد ، حد از او ساقط است ، و اگر بعد شهادت ، حد از او ساقط نیست .

2) مجازات لو ا ط شامل افراد مست هم می شود ، مگر آنکه مستی تا سر حد جنون باشد . لیکن این موضوع باید محرز گردد .

چیز به درد بخور دیگه ای پیدا نکردم
Smile

منبع : http://saanei.org

به نظر من مهم خود ادمه یعنی هر کاری که فکر میکنیم درسته باید انجامش بدیم .

اولا اگه کاره ما خطا هستش پس چرا خدا مارو اینجوری خلق کرده Question
دوما اکه کار ما خطا هستش خواست خود خداست چون ظهور امام زمان با این کارای ما جلو می افته lol!
sasan
sasan

تعداد پستها : 8
Registration date : 2007-10-11

http://bia2gay.wordpress.com

پست  Hamjensgera 2007-10-11, 12:56

از آنجایی که من به خدا ایمان ندارم تنها توصیه ای که به خدا پرستان میتونم بکنم اینه که یک بار بدور از تعصب هر چیز در ذهنشون هست را بیرون بریزند و سعی کنند نگاه عقلانی به جهان داشته باشند، به نظر من اگر این کار را کنند تکلیفشان با این ایت الله و آن کشیش و فلان راهب و فلان مذهب و فلان فرقه روشن خواهد شد.

Hamjensgera
مدیر

تعداد پستها : 181
Registration date : 2007-10-04

پست  Hatef 2008-04-19, 12:36

Amir_Pourshariati نوشته است:از آنجایی که من به خدا ایمان ندارم تنها توصیه ای که به خدا پرستان میتونم بکنم اینه که یک بار بدور از تعصب هر چیز در ذهنشون هست را بیرون بریزند و سعی کنند نگاه عقلانی به جهان داشته باشند، به نظر من اگر این کار را کنند تکلیفشان با این ایت الله و آن کشیش و فلان راهب و فلان مذهب و فلان فرقه روشن خواهد شد.
خدا پرست هستي فقط مثل بقيه بت پرست نيستي
خدا دورنته كه تو هم دوسش داري

Hatef

تعداد پستها : 11
Registration date : 2008-04-19

پست  Hatef 2008-04-19, 12:46

به نظر من ادياني كه وجود داره همه دراورده ي حاكماي كشورشونه گيرم اگه واقعا چيزي هم بوده باشه حالا نيست
گناهكار دچار عذاب وجدان ميشه و از كارش توبه ميكنه
ولي بيگناه با انرژي مثبتي كه از وجدان پاكش ميگيره به كارش ادامه ميده حتي اگه همه ي دنيا بهش بگن گناهكار
حالا خودتون قضاوت كنيد

Hatef

پست  Hamjensgera 2008-04-19, 13:28

Hatef" نوشته است:
نه! من نه به خدا ایمان دارم نه خدا را پرستش میکنم، خدا برای من فقط یک مفهوم هست که برخی انسان ها برای برتری جستن به توده های مردم درستش کردن و خارج از ذهن انسان ها دیگه هیچ وجود و معنا ای نداره، این تعریف تنها چیزی هست که من از خدا قبول دارم و اتفاقا بهش ایمان هم دارم غیر از این خدایی را قبول ندارم.

Hamjensgera
مدیر

تعداد پستها : 181
Registration date : 2007-10-04

پست  pesar 2008-04-20, 05:54

Amir_Pourshariati نوشته است: من نه به خدا ایمان دارم نه خدا را پرستش میکنم، خدا برای من فقط یک مفهوم هست که برخی انسان ها برای برتری جستن به توده های مردم درستش کردن و خارج از ذهن انسان ها دیگه هیچ وجود و معنا ای نداره، این تعریف تنها چیزی هست که من از خدا قبول دارم و اتفاقا بهش ایمان هم دارم غیر از این خدایی را قبول ندارم.

اول بگم که اصلا وقت رو برای این بحث ها وقت خوبی نمی بینم
دوم اینکه باید بگم امیرجان نمی شه به این راحتی تاخت، خدا یک مقوله شخصیه، به نظر من بحث در مورد موجودیت خدا با بحث در مورد ادیان ( که اونهان که خودشون رو تحمیل می کنند ) تفاوت داره و بهتره یکیش نکنیم
سوم هم برم سر اون اول ماجرا یعنی صانعی، یادمون نره همین آدم اوایل انقلاب چه ها کرده، یادمون نره همین آدم هم هیچ ارزشی برای احساس و رفتار ما قائل نیست و فقط به خاطر اینکه یه شرط گذاشته جلوی اعدام هم احساس های ما نباید بگیم این خوبه یا بهتر
درسته با یک چوب همه رو زدن کار منصفانه ای نیست اما بذار ما هم قدری بی انصاف باشیم و بگیم ملای خوب وجود نداره.
pesar
pesar

تعداد پستها : 46
Registration date : 2007-10-05

http://5pesar.wordpress.com

از نگاه اسلام ناب ! Empty خدا ترس

پست  tehranpatogh 2008-04-20, 12:11

فقط نياز داريم به مطالعه تاريخ بحث ولايت چه بود *حکومت* پيامبران بزرگ همه قدرتمندان سياسی و مستعمر ثروت بودند و کدام دليل بهتر از شناساندن خدا به عنوان چيزی که برخی که ادعای نزديکی با او را دارند هر کار بکنند و تا صدای مردم عوام را با *خدا ترسی خفه کنند. pirat
tehranpatogh
tehranpatogh

تعداد پستها : 23
Registration date : 2008-03-30

http://www.2tehranpatogh.wordpress.com

پست  Hatef 2008-04-26, 03:20

Amir_Pourshariati نوشته است:
Hatef" نوشته است:
نه! من نه به خدا ایمان دارم نه خدا را پرستش میکنم، خدا برای من فقط یک مفهوم هست که برخی انسان ها برای برتری جستن به توده های مردم درستش کردن و خارج از ذهن انسان ها دیگه هیچ وجود و معنا ای نداره، این تعریف تنها چیزی هست که من از خدا قبول دارم و اتفاقا بهش ایمان هم دارم غیر از این خدایی را قبول ندارم.
اتفاقا منظور من هم از بت همين خداييه كه "برخی انسان ها برای برتری جستن به توده های مردم درستش کردن"
نميدونم شايد هم حق با تو باشه
ولي من خودم به حس بودن كسي كه وقتي معجزه اي تو زندگيم اتفاق افتاد ازش تشكر كنم نياز دارم (البته با جمله هاي خودم!)
و خيلي هم دوسش دارم

Hatef

بازگشت به بالاي صفحه