Iran Homosexual Activists Group
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

درباره معافيت سربازي به دليل همجنس گرايي

4 مشترك

درباره معافيت سربازي به دليل همجنس گرايي Empty درباره معافيت سربازي به دليل همجنس گرايي

پست  Hamjensgera 2007-10-15, 14:02

از من خواسته شد که در این باره توضیح بدم.
نخست باید توجه کنید که این را برای همجنس گرایان مینویسم ، کار تراجنسی (Transsexual) ها تا حدی فرق داره. و اینکه توجه داشته باشید این اطلاعات مال 3 سال پیشه مثلا ممکنه الان برگه های صورتی، آبی رنگ شده باشه یا دو برگ شده باشه سه برگ پس توجه داشته باشید.
نکته مهم: تا جایی که میدانم و خبر دارم معافیت برای همجنسگرایان مفعول میدهند، شما باید خود را bott جا بزنید در هر صورت، اگر واقعا همجنسگرا هستید جواب دروغ به هیچ سوالی ندید(به جز در مورد مفعول بودن) چون این تست ها برای همجنسگرایان است و اگر هجنس گرا باشید جواب درست به این تست ها باید تائید کند که شما همجنسگرا هستید، خونسرد باشید و جواب ساختگی ندید.
1- از پست خانه دفترچه سربازی را میگیرید که یک دفترچه بسیار مفصلی هست و خیلی توضیحات درش داره، در این دفترچه برای معافیت های مختلف صفحه های رنگی وجود داره که در مورد معافیت پزشکی دو صفحه هست که زمان من صورتی رنگ بود، شما این 2 برگ را جدا میکنید و جاهایی که مربوط به خودتون میشه را پر میکنید.
2- باید برید پیش یک دکتر روانشناس (احتمالا دکتر مهرابی) که قسمتهایی از این 2 برگ که باید توسط پزشک پر بشه را پر کنه، برای این کار دکتر باید تشخیص بده که شما همجنس گرا هستید و از شما تست هایی میگیره، اگر پیش دکتر مهرابی میرید باید بدونید که بدون رضایت خانواده اصلا از شما تست نمیگیره پس روز اول دست پدر یا مادر خودتان را میگیرید و میرید مطب، پدر یا مادر باید بگند که راضی هستند، اگر پیش دکتر دیگری میرید باید ببینید شرایط اون چیه.
3- اگر همجنس گرا بودن شما تائید شد دکتر مربوطه برگه را پر میکنه و مهر میزنه (باید شماره نظام پزشکی داشته باشه) بعد شما آن دو برگ پر شده به همراه مدارک دیگر را در پاکتی که پست خانه همراه آن دفترچه به شما داده به ترتیبی که توضیح داده شده (2 پاکت هاست) پست میکنید، دقت کنید که همه چیز را طبق دستورالعمل که در دفترچه توضیح داده باشه تهیه و تنظیم کنید. منتظر میشوید که برای شما جواب با پست بیاد.
4- برای شما با پست جواب میدن که برای مثال به یکی از بیمارستان ها مراجعه کنید و معرفی نامه ای برای شما به بیمارستان میدن، شما اون معرفی نامه را میبرید به بیمارستان و بیمارستان باز از شما تست میگیره و مصاحبه میکنه و نتیجه را مینویسه که همجنسگرا هستید یا نه.
5- نامه مربوطه را که بیمارستان داده میبرید به نظام وظیفه محل سکونت (مثلا در تهران به میدان سپاه)، آنها نامه را میگرند و برای شما وقت تعیین میکنند که باز برای معاینه و مصاحبه یک روزی به همان مرکز بروید، دوباره از شما پرس و جو میکنند و شاید برای تست لواط (تست معقد) شما را به پزشک قانونی ارجاع دهند. اگر در این معاینات هم پیروز بیرون آمدید معاف میشد.

این معافیت معافیت پزشکی داعم است، کارت شما مثل تمام معافیت های پزشکی است که البته در آن کد ماده ای که بر اساس آن معافیت گرفتید را مینویسند، در آن ماده یک بند دارد به عنوان ترانسکشوالیزم و موارد مشابه، اگر کسی آن شماره را دنبال کند آن جمله را در قانون میبیند، بیش از چیز بیشتری در کارت شما راجع به همجنس گرایی نوشته نخواهد شد.

پیروز باشید

Hamjensgera
مدیر

تعداد پستها : 181
Registration date : 2007-10-04

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

درباره معافيت سربازي به دليل همجنس گرايي Empty ممنون

پست  pesare32 2007-10-15, 14:14

ممنون خیلی خیلی لطف کردی و به طور کامل توضیح دادی .
اجرت با هرکی که بهش معتقدی Wink

فقط اون قسمتی که گفتی ممکنه والدین رو بخوان ، مشکل هستش Embarassed Suspect

دمت گرم
pesare32
pesare32

تعداد پستها : 113
Registration date : 2007-10-08

http://qmagazine.wordpress.com/

درباره معافيت سربازي به دليل همجنس گرايي Empty رد: درباره معافيت سربازي به دليل همجنس گرايي

پست  Hamjensgera 2007-10-15, 14:21

این را یادم رفت بگم که روزی که میرید نظام وظیفه (مراحل آخر) باید تا جایی که میتونید بزک دوزک کنید و حالت داشته باشدstudy

Hamjensgera
مدیر

درباره معافيت سربازي به دليل همجنس گرايي Empty سوال

پست  Mehran 2007-10-17, 16:27

ببخشيد اونوقت تست لواطمون بايد مثبت باشه يا منفي

احتمالا اگه مثبت باشه از كل زندگي معاف بشيم
ولي من از يك پزشك مسئول پرسيدم و گفته نه چنين قانوني نداريم
اون قانون فقط ماله يك بيماريه كه كنترل حسي ندارند ولي بنده اسمشو فراموش كردم
شما خودت چنين كيسه معافيتي ديدي يا نه

Mehran

تعداد پستها : 13
Registration date : 2007-10-06

درباره معافيت سربازي به دليل همجنس گرايي Empty رد: درباره معافيت سربازي به دليل همجنس گرايي

پست  pesare32 2007-10-17, 16:31

Mehran نوشته است:ببخشيد اونوقت تست لواطمون بايد مثبت باشه يا منفي

احتمالا اگه مثبت باشه از كل زندگي معاف بشيم
ولي من از يك پزشك مسئول پرسيدم و گفته نه چنين قانوني نداريم
اون قانون فقط ماله يك بيماريه كه كنترل حسي ندارند ولي بنده اسمشو فراموش كردم
شما خودت چنين كيسه معافيتي ديدي يا نه

آره خود امیر آقامون همین جوری معافی گرفته . بیماریه خاصی هم نداره Suspect

Wink
pesare32
pesare32

تعداد پستها : 113
Registration date : 2007-10-08

http://qmagazine.wordpress.com/

پست  Hamjensgera 2007-10-17, 18:03

بله من دیدم کسی را که معافیت گرفته باشه از این راه، خودم را که هر روز در آینه میبینم دیگران را هم دیدم که گرفتن!
تست لواط باید باید مثبت باشه، فکر میکنم الان باید زنده بوده باشم که این را مینویسم برای شما cyclops البته تست من خیلی مثبت نبوده ولی مال دیگران که مثبت بوده هنوز زنده هستند !!!
اون دکتر احتمالا کم سواد بوده Exclamation
این عین قانون هست :
ماده 33 بند 8 معافیت های روانپزشکی :
"بند8-اختلال رفتار (عدم تعادل عصبی و روانی) کژخوئی ها به طوری که مغایر با شئونات نظامی باشد همجنین انحرافات اخلاقی و جنسی مانند ترانس سکسوالیسم معاف دائم"
این از صفحه 176 کتاب "قوانین و مقررات خدمت وظیفه عمومی - نظام وظیفه-معافت ها" چاپ سال 1383 نقل قول کردم. این هم تصویر کتاب :
درباره معافيت سربازي به دليل همجنس گرايي M1
درباره معافيت سربازي به دليل همجنس گرايي M2

فکر کنم دیگه پیش اون دکتر نرید بهتره Exclamation

این هم تست لواط :

درباره معافيت سربازي به دليل همجنس گرايي M3

Hamjensgera
مدیر

درباره معافيت سربازي به دليل همجنس گرايي Empty ممنون

پست  Mehran 2007-10-18, 05:43

خيلي ممنون از راهنمايي آرومتون
من واسه خودم نمي گم من كه خودم معافم
ولي واقعا شما معاف همجنسبازي هستيد (به قول اونا)
پس چي مي گن ماها رو اعدام مي كنن شما كه علنا گفتيد گي هستيد
ولي در هر صورت خوشحالم زنده ايد چه شما و چه دوستانتون
آخه منم همينو مي گم همون دكتر بيسواده هم گفت اختلال رواني
من باور نمي كردم فكر كردم شما گفتي تو دفترچه و قانون نوشتن معافيت همجنسگرايي
ولي مگه شما قبول داري كه اختلال رواني داري كه رفتي درخواست دادي ؟
اين واسه شما آسونه كه بيشتر دوستات و شايد اقوام از حست خبر دارن
نه مثله مني كه تنها خودم و خدام مي دونيم در آخر هم بله هيچكدوم عكسات ديده نميشه

Mehran

پست  Hamjensgera 2007-10-18, 05:53

درباره معافيت سربازي به دليل همجنس گرايي M110
درباره معافيت سربازي به دليل همجنس گرايي M210
درباره معافيت سربازي به دليل همجنس گرايي M310

امید وارم که این عکس ها قابل دیدن باشه دیگه !

همون طور که میبینید نوشه انحرافات اخلاقی و جنسی ، البته طبق قوانین کشور نوشیدن شراب و بوسیدن زن نامحرم هم انحراف اخلاقی و جنسی است ، با این حساب والدین خیلی از ما هم منحرف هستند، پس مشکلی از این بابت نداشتم...

Hamjensgera
مدیر

پست  Mehran 2007-10-19, 03:56

خيلي ممنون قانع شدم دستت درد نكنه bounce

Mehran

پست  Hamjensgera 2008-01-03, 03:46

یکی از من پرسیده که آیا غیبت داشتن برای معافیت سربازی به دلیل همجنس گرا بودن تاثیر داره ؟
پاسخ "نه" هست ، ولی در صورتی که معافی بگیرید.
اصولا موارد پزشکی که مشمول معافیت دائم میشه، غیبت بهش تاثیر نداره، مثلا یک آدم کور یا قطع نخاع شده را به خاطر غیبت داشتن به خدمت اعزام نمیکنند، همجنس گرایی هم از مواردی هست که معافیت دائم داره، ولی این برای سایر موارد معافیت مانند کفالت و یا معافیت از رزم ممکنه صدق نکنه و روی معافیت گرفتن آنها تاثیر داشته باشه، در هر حال اگر معافیت شما پذیرفته نشه و نتونید معافیت دائم پزشکی بگیرید غیبت شما موجب جریمه و اضافه خدمت خواهد شد.

Hamjensgera
مدیر

درباره معافيت سربازي به دليل همجنس گرايي Empty تست لواط

پست  s1989 2008-07-14, 13:09

سلام، ببخشید که سؤالم تکراریه اما اگر کسی حتما همجنسگرا باشد اما تا به حال لواط نکرده باشد آیا معافی میدهند؟ دیدم نوشتید شاید برای تست بفرستن. من خودم تا حالا لواط نکردم اگه برم رد میشم؟

s1989
مهمان

پست  Hamjensgera 2008-07-14, 22:56

s1989 نوشته است:سلام، ببخشید که سؤالم تکراریه اما اگر کسی حتما همجنسگرا باشد اما تا به حال لواط نکرده باشد آیا معافی میدهند؟ دیدم نوشتید شاید برای تست بفرستن. من خودم تا حالا لواط نکردم اگه برم رد میشم؟
امکان داره این تست را از شما نگیرند ولی این امکان فقط در صورتی وجود داره که ظاهر خیلی مشخص داشته باشید، برای مثال آرایش بسیار زیاد داشته باشید (نه آرایش مردان دگر جنس گرا، آراشی که برای مردان بسیار غیر معمول باشد) ، یا خیلی حالت داشته باشد یا صدای دو رگه داشته باشید. ولی با این حال هیچ تضمینی نیست، در مورد اینکه اگه جواب تست منفی باشه باید بگم که همه چیز بستگی به نظر اونها داره که چه تصمیمی بگیرند(تا حد زیادی سلیقه ای عمل می کنند)، اونها برای همجنس گرا بودن مدارک عینی می خوان توجه کنید که گفتم "مدارک عینی" یعنی چیزی که با وسایل فیزیکی قابل اندازه گیری و سنجش باشه. تست های روان شناسی به هیچ وجه براشون کفایت نمی کنه ، حالا یا باید به چشم ببینند که با پسر های دیگه فرق بسیار زیاد دارید یا تست لواط یا هر مدرک عینی دیگه که متقاعدشون کنه.
این را هم اضافه کنم که باید ثابت کنید bott (مفعول هستید)، به top های کامل به هیچ وجه معافی نمی دهند.

Hamjensgera
مدیر

درباره معافيت سربازي به دليل همجنس گرايي Empty معافیت سربازی بخاطر همجنسگرایی

پست  رازم& 2008-07-20, 18:55

سلام جناب آقای پور شریعتی

نخست از اینکه در مورد معافیت سربازی بخاطر گرایش جنسی مطلبی مفید نوشته بودید از حضورتون تشکر میکنم . البته قبلا نیز در این مورد شنیده بودم و اینکه کسانی بودند که این معافیت را دریافت کردند ولی هیچ گاه از روند و سیر دریافت این معافیت اطلاعی نداشتم که با خواندن مطلب شما مطلع شدم . اما جناب آقای پورشریعتی یک سوال که یکی دیگر از دوستان نیز به ان اشاره نموده بود برای منم همیشه وجود داشت و ان این است که اگر از شخص درخواست کننده معافیت همجنسگرایی تست مقعد گرفته میشود و این تست باید مثبت باشد در این صورت خود این تست دلیل روشنی برای انجام لواط ان شخص می باشد که در جای دیگر قانون اسلامی چنین عملی حکمش اعدام است ، آن وقت چگونه با داشتن سندی علمی بنابر نظر و تایید پزشکی قانونی بر انجام لواط و دخول کامل بر شخص متقاضی آن شخص از خطر حکم اعدام مصون می ماند ؟ البته با وجودیکه شخصا خود نیز شنیدم دوستانی این معافیت را دارند اما فقط به عنوان یه دوست ( اگر مرا پذیرا باشید ) خواستم این را با شما در میان بگذارم آیا شما نظری یا مطلبی راجب این تضاد بین این حکم و ان حکم می دانید ؟ اگر می دانستید خیلی خوشحال میشوم محبت کرده به من نیز بگویید

razmik03@gmail.com

رازم&
مهمان

پست  Hamjensgera 2008-07-21, 01:31

درود گرامی، سپاس از توجه شما به این پست.
من واقعا تعجب می کنم بعد از 30 سال تجربه حکومت اسلامی هنوز شما دنبال قانون! هستید، در ایران فقط یک قانون وجود دارد، منافع حاکمان، تمام شد و رفت، همه چیز در این عبارت خلاصه می شود، قوانین راهنمایی و رانندگی و سایر قوانین فقط فرعیاتی هستند که آن اصل را حفظ کنند و هیچ گاه فرعیات بر اصل چیره نخواهد شد، برای مثال می دانید که ورود اتومبیل به پیاده رو ممنوع است ولی متور سواران این کار را جلوی پلیس انجام می دهند پلیس هم کاری نمی کند زیرا برخورد با این افراد در نهایت به نفع حاکمان تمام نخواهد شد. اگر هم روزی لازم باشد می توانند جلوی رانندگی مردم را بلکل بگیرند.
این به ظاهر قوانین کاغذ پاره های هستند که هر گاه لازم بود تغییر می کنند هر گاه هم لازم بود نادیده گرفته می شند و هر گاه لازم بود اجرا می شوند.
مشخصا در مورد معافیت سربازی همجنس گرایان حکومت به این برآورد رسیده که این طور عمل کند، اگر بهتر بداند قوانین را عوض می کند، اگر بهتر بداند انها را نادیده می گیرد، اگر هم بهتر بداند همجنس گرایان یا دگر جنس گرایان را قتل عام خواهد کرد و اینکه روی کاغذ پاره ها چه چیزی نوشته شده برای کسی مهم نیست.

Hamjensgera
مدیر

درباره معافيت سربازي به دليل همجنس گرايي Empty کسی جدیدا معافیت نگرفته؟

پست  vahidjavani 2014-01-08, 06:22

سلام دوستان
من رفتم تو فکرش که برم دنبالش کسی جدیدا نگرفته؟
از اصفهان کسی نگرفته؟
به نظرتون از اصفهان بگیرم یا برم شهر دیگه؟؟؟؟

vahidjavani

تعداد پستها : 1
Registration date : 2014-01-08

بازگشت به بالاي صفحه

- مواضيع مماثلة